Vyhledat téma:

Už mě nemá rád jako dřív?

28. 6. 2015 7:55:11

Ahoj holky.

Jsme pohádaní s přítelem. Dlouho jsme se neviděli protože se vrátil domů z psychicky náročné léčby. Byli jsme po celou dobu jeho pobytu tam v častém telefonickém kontaktu. Moc jsem se těšila na jeho návrat, že budeme spolu. Když přijel, hned se mi ozval, láskyplně mě objal, byli jsme spolu asi tři hodiny na malém výletě na nákupu, vše ok, domlouvali jsme se, co spolu podnikneme další dny, co zítra atd. Pak se mi zdálo, že malinko ochladl, zeptala jsem se ho jestli dnes bude doma spát nebo u mě a řekl, že doma. Strašně mě to zklamalo. Řekla jsem, že to je divný, když jsme se tak dlouho neviděli, že nechce být se mnou ale sám. A zeptala se, jestli to tedy už spolu nejsme. On mi na to řekl něco v tom smyslu, že už to u něj se mnou není tak úplně jako dřív. Řekla jsem mu, že je nevyrovnaný a že neví co chce, řekl, že to je pravda, že fak neví co chce. Hodně jsem se naštvala. Když jsem vystupovala z jeho auta, řekl mi, že se mi tedy zítra ozve, řekla jsem proč by to dělal, jakou by to mělo cenu? On se tvářil najednou docela zničeně, což mě trochu překvapilo po tom, co mi předtím řekl a říkal snad jsem toho zase tolik neřekl. Naštvaná jsem odešla domů a jsem nešťastná. Asi jsem to neměla tolik hrotit, protože ho mám ráda, teď po třech dnech se mi to trochu zase rozleželo v hlavě, nejdřív jsem si říkala, že už ho nechci vidět, teď je mi moc smutno a přemýšlím, proč mi to říkal, když se mnou chtěl být dál, to se přece nedělá, kdyby mi řekl, jsem unavený, chci být tentokrát sám, pochopila bych to, ale takto?? :/

Jana

28. 6. 2015 7:50:38

Možná to bude znít jako hloupá otázka, ale jak poznáte jestli jde chlapovi o sex nebo vás má opravdu rád? Nějakou dobu jsem si mailovala s jedním klukem, nedávno jsme se sešli...nečekala jsem to,ale přeskočila jiskřička....vím,že se mu líbím a moc a dobře se mu se mnou povídá. Jen nevím jestli jde o flirt nebo lásku(nespali jsme spolu,ale strávili skoro celý den,bylo mi krásně.

Táňa

28. 6. 2015 10:00:30

Takhle narychlo to nepozná nikdo. Musíte se teprve více poznat.

Katka

28. 6. 2015 7:55:12

Nepoznáš to a neřeš to. Je ti s ním dobře? Jsi spokojená? Tak buď ráda a vychutnávej si to, hlavně se ho neptej a nesnaž se to s ním rozebírat, na tyhle debaty nejsou mužští stavění.

Iva

28. 6. 2015 8:05:38

Co si budeme namlouvat, sexuální pud je jeden z nejsilnějších, takže je důležité, aby to klapalo i po této stránce a to nezjistíš jinak, než že to vyzkoušíš. Ale rozhodně nejsem zastánce sexu na jednu noc a podobně, já jsem vždycky s klukem chodila delší dobu, pak jsme si nechali udělat test na pohl. chodroby a pak teprve něco bylo. Myslím, že tohle je taková zlatá střední cesta.

28. 6. 2015 8:55:11

Zaujal mě ten test na pohlavní choroby. To pokaždé než začneš s partnerem intimně žít, tak si necháš udělat test na pohlavní choroby? Kde a jak ti ho udělají? Pohlavních chorob je totiž spousta!!! Které máš tedy na mysli? A to si i ten partner nechává udělat tolik testů? Už jsem vystřídala několik partnerů, tak jsem se o to zajímala. U žen je významná gynekologická prohlídka, ale muž? Chtěla jsem ať si přítel nechá udělat vyšetření na pohlavní choroby, ale stálo by to desetitisíce!

Hanka

28. 6. 2015 9:05:48

Promiň, že jsem tě trochu zmátla, myslela jsem test na Aids. Sice by nebylo špatné mít test na všechny pohl. choroby, ale to by bylo asi složité a drahé.

28. 6. 2015 10:10:08

Ráda bych zpětně reagovala na prvotní příspěvek od autorky této diskuze. Jestli jde muži o sex nebo o vztah poznat lze. Každý člověk je ale jiný a dává to najevo jiným způsobem. Pokud můžu mluvit za sebe, když šlo chlapovi jen o sex, tak například si nevšímal toho co mě zajímá, co mě baví a jak se cítím. Jeho řeč se pořád stáčela k tomu, jak mám pěkné vlasy, oči a samozřejmě i jiné části těla. Po celou dobu, co jsme se spolu bavili, se mnou spíše flirtoval. Nestalo se mi toto jen jednou, ale víckrát.
Povím ti jednu zaručenou radu. Hned s ním nespi. Pokud má muž zájem o tebe jako takovou, tak na tebe rád počká. Nebudu teď ale mluvit o tom jestli před svatbou nebo po svatbě, to ať si určí každý sám. Jen ti můžu zaručit, že skákat do postele s každým, kdo se namane, se nevyplácí. Zaprvé se to může rozkřiknout a žena je rázem za děvku. Zadruhé se může muž leknout, že je žena lehce k mání a není pro něj už tajemná (a tajemnost je podle mě pro chlapy důležitá). A zatřetí tu máme níže zmiňované pohlavní choroby - a to už není žádná sranda. Věř mi, chce to hlavně trpělivost. Čím déle to se sexem vydržíš, tím lépe poznaš, oč mu jde.

Kája

28. 6. 2015 10:30:46

Teď Ti musím trochu oponovat. Ano, třeba prvotně jde chlapovi o to aby se uzil, vždy se to ale vždy může změnit. Když jsem poznala přítele tak jsem myslela taky jen klínem, druhej den u něj spala a za tři týdny se k němu nastěhovala. Jsme spolu rok a půl a je nám nádherně. Záleží i na tom jak si Ti dva sednou. Buď oba poznají, že jim půjde jen o sex nebo se z toho vyvine i něco víc. Nehažme je do jednoho pytle.

Slávka

28. 6. 2015 10:35:05

Každý chlap to má jinak, každý je jinak vyspělí. Pár slovama, chapi jsou stejně záhadní jak my. Spousta chllapů si zase říká, že je každá ženská na prachy a taky to tak úplně není pravda. A o sex jde ze začátku vždy! :)

Kája

28. 6. 2015 10:55:22

Já si taky dovolím vrátit se k první pisatelce. Nemyslím si, že by byl přítel v tomhle divný. Neznám samozřejmě okolnosti léčby a další věci, ale ono ve chvíli, kdy je člověk nějakou dobu izolovaný, tak asi začne přemýšlet nad blbostmi a pak kolikrát řekjne to první, co ho napadne. Prostě odle mě dřív něco vypiustil z pusy, než že by nad tím hluboce přemýšlel. Podle mě ho to mrzí. Pokud se dva lidi milují, tak by se neměli přetvařovat a být moc urážlivý. Ozval se ti už?

Líba

28. 6. 2015 11:10:41

No právě že neozval. :(

Jana

28. 6. 2015 11:50:23

Tak ti doporučuji, aby, pokud ho máš opravdu ráda, tak ses mu ozvala ty. Nevyčítej nic, jen se sejděte a uvidíš, jak na tom budete. Třeba je jen zmatený po tom odloučení. :)

Líba

28. 6. 2015 13:10:57

Snad máš s tím zmatkem pravdu. Fakt ho mám ráda. :(

Jana

28. 6. 2015 13:45:31

Tak vidíš, o to větší důvod se vidět co nejdřív. :)

Líba

28. 6. 2015 12:05:50

Já myslím, že si to zbytečně vyhrotila, jak to my ženský umíme. :( Kolikrát taky zbytečně reju a má m poznámky a zbytečný lítostivý a vztahovačný řeči. Chce to chladnou hlavu. Myslím, že on jen řekl nějakou kravinu a nedomyslel důsledky. Jestli ho máš ráda, tak udělej první krok a netrucuj zbytečně někde v koutě. :)

Lena

28. 6. 2015 12:25:16

Jo, to máš asi pravdu, přesně tohle jsem si říkala druhý den celý ráno :(

Jana

28. 6. 2015 12:50:03

Tak se sejděte a uvidíš, jestli to k něčemu je. Hlavně mu hned něco nevyčítej. :)

Lena

28. 6. 2015 13:00:32

Jo jo, výčitky jsou na nic, jen se ještě víc rozhádáte. Znám to. :/

Katka

Váš komentář