Vyhledat téma:

Čím překvapit manžela?

27. 8. 2015 7:01:51

Ahojky všem.

S manželem jsme spolu 6 let a chtěla bych mu udělat s něčím mimořádným radost a to spojené se sexem. nějaké erotické prádlo, hračku? Co si kdo myslíte, že by bylo dobrý nápad? Poraďte moc v tom neumím chodit jsem spíš stydlivka. Díky.

6. 8. 2015 9:00:57

Ahoj. Já jsem určitě na začátek pro sexy prádýlko. ;) Zkuste se mrknout na stránky www.erosstar.cz je tu toho spousta i nějaké oblečky, kdyby jste měla zájem. :)

Kája

6. 8. 2015 10:00:58

Ahoj koukám, že tady je opravdu z čeho vybírat a né jenom, co se týká spodního prádla, ale také celkově různé ostatní hračičky, určitě nějaký vibrační kroužek bude skvělý dárek k výročí.

Klára

6. 8. 2015 10:10:17

Prádla a hraček je všude plno. Pokud si stydlivější, tak bych začala nejdřív s tím prádlem a potom uvidíš jak se budou vaše hranice posouvat. :)

Iva

6. 8. 2015 10:20:18

Já jsem před nedávnem taky řešila překvapení por manžela. Přecejen po určité době je ten sex takový ... no pořád stejný, i když dobrý. :) Ale je třeba oživovat, aby to neumřelo, jak se tak říká. Koupila jsem si pěkné prádlo, podvazkové punčošky, vzala pěkné botky a čekala. No, neumíš si představit, co to s ním udělalo. Připadalo mi to, jak kdybysme byli na začátku našeho vztahu. :))) Takže doporučuju a držím palce, ať má taky radost. :)

Leni

6. 8. 2015 9:30:51

Mě se líbí tohle sexy spodní prádlo http://www.atraktivni.cz/clanek/Eroticke-spodni-pradlo%2c-ktere-ho-dostane Není to na škodu si občas něco erotického koupit a překvapit tím drahou polovičku. :-)

Simča

6. 8. 2015 9:55:25

Ahoj. Máte někdo zkušenost s přípravkem Red Power? vypadá celkem slibně.

Dara

6. 8. 2015 10:00:42

My máme objednaný asi 10 dní a vyzkoušeli jsme zatím první tabletku, překvapil nás tím, že působil do hodiny a hlavně celý den, takže doporučuji na oživení víkendu například (romantický pobyt).

Hanka

6. 8. 2015 10:05:32

Ahojky, vlastní zkušenost nemám, ale dneska jsem si to objednala,tak jsem pátrala na jiné diskuzi, protože mě to také zajímá a všude byly pozitivní zkušenosti, jako třeba, že byla daleko více citlivá, potom že účinky nastupují do hoďky a přetrvávají zhruba 3-4 hodiny.

6. 8. 2015 10:25:01

Ahoj to je skvělý, též bych něco potřebovala pro sebe a svého přítele, jelikož jsem skončili na mrtvém bodě, já se nedokážu uvolnit a už jsem neměla orgasmus, tak dlouho a partner mívá problémy s erekcí, sice už nám táhne na čtyřicet, ale je to ještě brzy, na takovéto komplikace.

6. 8. 2015 10:45:28

Ahoj já byla v podobné situaci, už jsem nevěděla jak situaci ani řešit, se svým problémem jsem se svěřila kolegyni a ta mi doporučila, ať vyzkouším přípravek Fly, že ho má vyzkoušený a od té doby, co ho užívám, nám s přítelem vše v posteli klape.

6. 8. 2015 10:50:27

A co třeba s manželem solečně zajít do sexshopu? :) To si myslím,že by koukal docela slušně. Překonat stud a prostě vyrazit společně objevovat svět erotických pomůcek a oblečků. :) To yb podle ěm ocenil každý chlap! 

Radka

6. 8. 2015 11:00:31

Nabídka spodního prádla i erotických pomůcek na internetu je fakt velká. jetli se stydíš, tak v klidu a soukromí nakoupíš spoustu věcí na netu. Začni třeba nějakým pěkným oblečkem, to chlapi bere. :)

Iva

6. 8. 2015 11:10:55

Náš vztah s přítelem nám po dlouhých letech opepřil obyčejný vibrátor. taky jsem stydlivá a bylo to pro mě zpočátku nepředstavitelné, ale když jsem se před ním uspokojovala vibrátorem, dohánělo ho to k sexuálnímu šílenství. Chce to prostě do sex zanést něco nového a odvázat se. :)

Terka

6. 8. 2015 11:15:35

Mrkni třeba sem: http://www.astratex.cz/sexy-kostymy/eroticke-pradlo/damske-spodni-pradlo/?gclid=Cj0KEQjw6vquBRCow62uo-_J_YYBEiQAMO6HiuFbXXXYU6PZO-Cigy7VElPIs7jH4PL3ThhNIbJYXXAaApX08P8HAQ

L.

6. 8. 2015 11:25:39

Já nakoupila tady: http://www.intimia.cz/eroticke-pradlo/ ... a přítel byl paf! :)

Eva

Váš komentář