Vyhledat téma:

Jak seznámit bráchu?

23. 8. 2015 12:50:07

Ahoj,
poradíte někdo jak nenápadně popostrčit bráchu, aby si také už konečně začal někoho hledat??? Je mu 36 - má svůj domek, pořád v práci - když byli moje děti malé, tak je skoro adoptoval - byl a je ideální strejda - ale moc mu přeji k sobě někoho hodného - já vím, že se říká, že každý si někoho nakonec najde - a každého někdo někde čeká - ale asi je třeba přeci jen trochu hledat - tak nevím....nevím...

Ivana

23. 8. 2015 13:50:24

Jestli ho chceš mermomocí popostrkovat, vezmi ho někam mezi lidi, třeba na společnou dovolenou, nebo nějakou akci, která by ho zajímala.

Renda

23. 8. 2015 14:05:32

To je právě ono, on jezdí s námi skoro všude - na kola , k moři, do divadla apod. - jenže my jsme parta 5-6 rodin s dětmi - a nikdo nespárovaný tam bohužel není - (a ani oni sami ve svých rodinách nikoho "volného" nemají.... a v okruhu jeho stejně starých kamarádů je to sprárované taky ... taky ho zvou, občas s nimi vyrazí ... ale zase nikdo volný ... tak "babo raď" ...... já nevím, kde se svobodní/volní v jeho věku nacházejí, ale tady u nás nejsou ... a zase v té rovině mladších (např.25-30 let se bohužel už nepohybujeme).

Ivana

23. 8. 2015 15:05:42

Já ti rozumím, vim že mysliš měštačku jako holka z města. Muj chlap ktery měl pěkny vztah s brachou tak taky nemaji protože on ma ženskou ktera je křupanka..ta měla byt chlapem s tim jejim chovanim ..holt to jsou ty švagrove.

Lenka

23. 8. 2015 15:00:15

Internetová seznamka je dobrá, ale musí si tam ten inzerát dát člověk sám. Žádná "dobročinnost" dávat tam inzeráty za někoho. Taky jsem nezadaná, a to bych se teda důkladně nas...upila, kdyby moje sestra v záchvatu konání dobra dala na seznamku moji fotku.

23. 8. 2015 15:25:12

Ja teda sem si našla pritele taky pres internetovou seznamku-libimseti před 6lety a sme spolu doted,takže fakt můžu jen doporučit:o) Ano jsou tam i ti co nehledají tak úplně ale myslím že v dnešní dobš, kdy mají lidi málo času na to jít se seznamovat někam mezi lidi atd..tak na tom netu je hoooodne duší kteří fakt touží po vztahu..:o)navic je to zadarmo a když člověk nechce da SMAZAT profil a je to.

Helča

23. 8. 2015 15:45:49

Hele...já jsem si loni "uhnala" 50-ti letého starého mládence (byla to fuška mu vysvětlit, že po 10-ti letech chození vážně není na svatbu brzo). :D Takže nezoufej, brácha má čas.

Páťa

23. 8. 2015 15:55:06

Tak to jsi dobrá :-)

23. 8. 2015 16:00:55

hele a ví to bráška, že ho toužíš seznámit??? Co když třeba není na ženský a bojí se to doma přiznat? Nejdřív bych si s nim o případném seznámení radši promluvila. :)

Ella

23. 8. 2015 16:20:10

Mám šéfa, je mu jako tvému bratru. Žije sám, hodně pracuje, stále se dovzdělává a studuje, sportuje, chodí s klukama hrát fotbal - a je spokojený. :) A to je to hlavní. Někdy máme pocit, že aby člověk byl spokojený a šťastný tak potřebuje partnera, děti, rodinný život, ale ono to tak nemusí vždycky být. V mém okolí jsou nejvíc v pohodě právě ti, kteří žijí singl a jen s někým randí, případně užívají života. Neposuzuji zda je to správně tak či tak. V každém případě si myslím, že pokud chceš pro bratra najít slečnu, pak je nutné se s ním dohodnout, že to chce i on. Třeba je zvyklý na svůj klid, pohodu, že o to ani nestojí, ale pokud si přeje najít ženu pro život, pak si myslím, že to musí udělat sám. Můžeš mu maximálně navrhnout nějaké rande naslepo nebo inzerát. :)

Hanča

23. 8. 2015 16:25:53

Ahoj. A nemůže to být třeba tím, že vy všichni jste v páru, s dětmi - jak píšeš - a chceš, aby i on "zapadl" do vaší společnosti. Jestli se nakonec za něj "nestydíš"? Třeba je takhle spokojený... Jsem vdova, a s pár kamarády jsem se rozešla ve zlém, když mne nutili, abych si našla někoho jiného. A s partou už taky nejezdím, protože je jim nepříjemné, že nemám s sebou partnera. Tak jestli s tím nemáš větší problém ty než bratr. Chce to se poctivě nad tím zamyslet, abys neponičila pěkné vztahy, které mezi sebou máte. To bych vám fakt nepřála.

Julie

23. 8. 2015 16:30:45

To máš těžký, já mám sestru, 35 let, taky bych si přála, aby potkala někoho normálního, sama touží po rodinném životě, ale uvízla ve "vztahu" (jestli se to tak dá nazvat), z kterého NIKDY rodinu mít nebude, výsledkem toho je, že se jí spíš zázrakem narodilo dítě (je mu půl roku), ale tatínek je vyloučen ze hry a je s ním sama, ti dva si jen tak volají a jednou za 4 měsíce vyjedou na výlet. Nechápu to, a moc bych si taky přála ji seznámit, ale ona na to zkrátka nemá buňky...

Týna

23. 8. 2015 16:55:09

Záleží co brácha by rád, pokud je spokojenej a ani hledat nechce, tak to nemá cemu lámat, ale pokud mu chceš dát někde inzerát na seznámení, tak hlavne tak aby fotku viděli jen ty registrovaný a ne každá zlatokopka ale lidi co se fakt chtej seznámit, i když i mezi regostrovanejma je pár špatnejch lidí, taky mám inzerát a když dá člověk fotku každýmu na shlídnutí tak je to fakt samej honiír a nadrženec a to si myslím že funguje i obráceně, takže foto ano, ale tak aby to neviděl každej čumil. ;-)

23. 8. 2015 18:20:38

Moje maminka si dala inzerát, něco ve smyslu: "65 letá hledá kamaráda nebo kamarádku na společné procházky se psem..." a odpovědělo jí (mimo jiné) asi 30 chlapů a všichni chtěli sex...takže s inzerátama fakt opatrně. :D

Pavla

12. 2. 2017 11:52:59
Acai Berry - Exactly Why Is Acai Berry Supplement Useful For You? Is the product certified eco-friendly? There are many copycat companies given that are creating products get been low in quality and don't use probably the most beneficial associated with extracting the juice of your berries. Most you also must be are wary of their bodies know when thinking about the health benefits of acai berry products. To remain used for centuries in South america by ancient medicine men. The people in the Improve just started using Acai in getting couple of years, a new consequence of several endorsements from people. Acai fruit drink is comparable to acai fruit juice except it has less on the fruit. About to generally end up being a product which includes more filtered water content than juice, and perhaps have added ingredients like sugar or corn syrup. Acai Capsules are mistakes concentrated capsule or pill that is generally packed essential vitamins nutrients together with the acai berries itself. Just a few of the additional nutrients include Phosphorus, Calcium, Potassium and valuable fat including Omega 6 and Omega eight. Acai capsules are also very easy to operate into daily daily workout. For these reasons have a are many pregnant women way employing Acai within a an acai weight loss program. The Amazonian fruit is really a strong defense again serious medical conditions that nearly all us struggle with and that is why its popularity has grown so instantly. Such issue with inflammation, heart disease and auto immune disorders are helped by using the pure juice on an every day basis. It one other full of vitamin E among other vitamins that aid associated with look and feel of the epidermis. Having more energy will make a powerful impact on the way you live your daily. When you feel sluggish and exhausted in the end in the day, getting thing men and women to do is go to the gym or endure a grueling workout procedure. You need energy to reduce fat - there is no way around it. An acai berry supplement is a jolt to your energy level - and a secure one exceedingly. You won't for you to put on top of the jitters that other weight loss supplements cause that allow you to be feel such as your heart features to explode. ORAC (oxygen Radical Absorbance Capacity) score of acai berries is 167. It efficacy in regards to anti oxidants can be gauged in the fact that blue berry's ORAC score is 32 and associated with Apple is 14. If simply the luxury of working out all day, every day, you can focus on what's happening inside entire body to get you the results you motivation. The best place to start is enhance your metabolism as up to possible. The metabolism burns away fat you have in yourself. When you have time consuming metabolism, the fat that one's body takes was usually saved and builds up, giving you the lbs that you rather dont you have. http://blogit.top/garcinia-slm/

Váš komentář