Vyhledat téma:

Ženský pláč ve vztahu

15. 7. 2015 9:30:03

Pěkný den všem.

Chci se zeptat, co si myslíte o ženském pláči z pohledu mužů. Vnímají ho negativně, může to být pro ně překážka ve vztahu, pokud žena často pláče? 

Ivana

15. 7. 2015 10:00:21

Já myslím, že všeho moc škodí a pokud ženy pláče často, už to asi na muže nepůsobí dobře. Taky záleží, kvůli čemu se tohle opakuje.

Hanka

15. 7. 2015 10:30:41

Ahoj. U chlapů je to s reakcí na ženský pláč individuální. Některého muže to nedojímá a považuje toi spíš za způsob, jak se žena něčeho domáhá, jiný se může přetrhnout, aby žena přestala plakat. Eva

15. 7. 2015 10:55:23

Zdravím.

Podle mě je to taky individuální. Někdy mívám takové lítostivé období a prostě se rozbrečím kvůli každé hlouposti, ale můj přítel raději odejde, je mu to naobtíž. Tak nevím.

Karolína

15. 7. 2015 11:05:39

Když máš takovýhle období, tak se samozřejmě vyventiluj a vybreč. Ono podle mě nemá cenu to v sobě dusit. Já osobně bych ale asi radši někam zalezla a vybulela se v soukromí a svoje okolí tím moc neotravovala.

Klára

15. 7. 2015 11:20:57

Taky mám mám občas období, kdy se rozbrečím kvůli každé blbosti. Radši se v takové chvíli vyklidím, protože to můj partner nemá rád. Ale když se jedná o něco vážného, tak se mi samozřejmě snaží pomoci.

15. 7. 2015 11:35:57

Můj přítel je mým pláčem hodně zmatený, neví co má dělat, jak se zachovat. Myslí si, že udělal něco špatně. Osvědčilo se mi o tom všem s ním pak mluvit a vysvětlit mu, proč jsem se rozbrečela. Potom se uklidní a vyčistí se vzduch. :)

Romana

15. 7. 2015 11:45:09

U chlapů je největší problém to, že když brečíme, tak nevědí proč a snaží se pomoc, někdy to je třeba neohrabaně (začnou se smát - protože si myslí, že nás taky rozesmějou), ale nevědí co se děje a berou si to osobně, že oni zklamali. Většina z nás ví, že její chlap když vidí, že pláče, tak se snaží utěšovat a vědět proč pláče. Nevím jak vám, ale když se mě na tohle zeptá přítel, tak pláč dostává gradaci. Proto mu dám najevo, že se vybřečím a uklidním a pak mu řeknu důvod a vysvětlím, že on za to nemůže.

15. 7. 2015 12:00:32

Ahoj holky. Třeba můj táta nesnáší pláč. když jsem s ním o tom mluvila, tak říkal, že každá ženská slza je jen vydírání. A to on nemá rád, proto v něm ženské slzy vyvolávají agresi, ačkoli vyloženě násilnický není.

Šárka

15. 7. 2015 12:25:22

Podle mě chlap, který je zlej když ženská brečí, tak je špatnej chlap. Necitlivej. Pokud ženská není vyloženě histerka, tak by se chlap na ni neměl hnedka zlobit a být mrzutý, když pláče. Chápu, že když to je moc často, že to e asi protivný. To bych taky asi chodila plakat někam do klidu,a le jinak by měl být chlap oporou.

Denisa

15. 7. 2015 13:05:44

No, né každej chlap je na tohle stavěnej, Deniso. :/

15. 7. 2015 14:50:14

Ahoj.

Já bych nemohla být s chlapem, co se mi vysmívá, když já pláču a nebo je na mě kvůli tomu ještě protivnej. Mám většinou vážnější důvody k pláči a tohle by mě ještě víc položilo.

Gab

Váš komentář