Vyhledat téma:

Postava po porodu

28. 2. 2015 23:00:01

Bohužel nepatřím k těm šťastným ženám, co nechaly svoje kila navíc v porodnici nebo je shodily během pár týdnů. Snažím se hlídat, nepřejídám se a snažím se i jíst zdravé věci. Kolem miminka neustále pobíhám a rozhodně se neválím. I tak ale pořád nejsem spokojená se svojí postavou a rok po porodu se nemůžu dostat na stav spokojenosti. Jak jste na tom vy? Nemáte některá z vás tip, jak se zas dostat do formy a být se sebou spokojená?

1. 3. 2015 12:25:08

Ahoj holky jsem 5 měsíců po porodu a mám potíž s povyslým bříškem, nevíte jak ho dát trochu do formy, aby bylo splasklé. Měřím 165cm a vážím 53kg. Díky

Jarka

1. 3. 2015 17:55:51

Jak to tu čtu, tak můžu být asi ráda, že mě můj malej tak trošku vysává ... u dost maminek se stává, že je po porodu děti prostě zhubnou, aniž by něco dělaly. Těm ostatním přeju, aby se vám povedlo najít něco efektivního a byly jste zase v pohodě.

Marcela

3. 3. 2015 16:20:05

Holky, nezoufejte,

Já jsem po porodu měla o 20 kilo víc něž před těhotenstvím. Taky jsem laborovala se spoustou věcí, ale během kojení je těžká jakákoliv efektivnější dieta, protože miminko prostě potřebuje výživu a musí se dbát i na něj. Nakonec jsem až po skončení kojení přišla na úžasnou sacharidovou dietu - sacharidové vlny. Zkuste tohle, mě to vážně dost pomohlo. Ale bez nějakého dodržování zásad zdravé výživy to nejspíš nepůjde. Přeju hodně štěstí a snad vám taky pomůže.

Helča

5. 3. 2015 10:30:15

Myslím, že trápit se váhou v době po porodu a kojení je zcela zbytečné. Tělo je po šílených hormonálních změnách a organizmus je rozhozený. Zkuste si prostě jen dávat pozor na vyváženou stravu, zdravé věci, sladkého jíst méně a hlavně odbourat stres. To může taky ve velké míře za to že nic nejde jak byste chtěly. DO nějaké radikálnější diety bych se pustila až po kojení, ať netrpí miminko.

Sandra

5. 3. 2015 19:25:32

Souhlas se Sandrou.

Janča

5. 3. 2015 21:25:19

Mě se taky povedlo sundat to až po skončení kojení. Pro tělo je těch změn až až a není to dobré ani pro dítě, když se mamina trápí nějakými kily navíc.

Petra

9. 3. 2015 13:10:38

Holky vážně to nestojí za trápení. Zkuste se na to vykašlat a po skončení kojení to půjde s pozitivním přístupem samo. Taky jsem měla problém a jen co jsem přestala kojit a tělo se dostalo do normálu, tak s pravidelným pohybem a správným jídlem, to šlo jako po másle. :)

Pája

11. 3. 2015 13:40:34

O těch sacharidových vlnách jsem taky četla. Mám v plánu to zkusit, protože standardní metody mi nezabraly. Tak uvidíme. Držím nám všem palce. 

Klára

11. 3. 2015 22:10:37

Všechno jsem po porodu sundala dolů dietou a cvičením ... jen ty prsa hrůůůza. Zajímalo by mě, jaké zkušenosti mají ostatní a jestli nemáte nějaké tipy, jak na problém s prsy? Plastika mě trochu děsí. Dík.

Ivana

Váš komentář