Vyhledat téma:

Dětská lékárnička na dovolenou

13. 5. 2015 9:45:47

Ahoj všem. Jdu si sem pro radu. Jedeme letos k moři s malou a v seznamu věcí figuruje i dětská lékárnička. Poraďte mi, co vše je dobré v ní mít? Něco už mam sepsané ale chci mít jistotu, že budeme mít vše. Díky předem. 

Míla

15. 5. 2015 9:10:23

Za mě toto: něco na průjem, teplotu, náplasti, fenistil kapky, dezinfekce, mastička na zadeček, kapky do nosu.

Iva

13. 5. 2015 14:30:23

Já brala loni do Chorvatska tohle: léky na bolest, na horečky, něco na alergii, něco pro dítě na průjem, desinfekci a proti spálení. M.

16. 5. 2015 13:25:01

My bereme: Panadol, Nurofen, Enterol, Tussin, Mucosolvan, Vincentku do nosu, Fenistil kapky, desinfekce na odřeniny a spáleniny, Sab Simplex, Hipp ORS 200, nějaké kapky do očí a do uší, Imazol, Infadolan. A samozřejmě klasickou lékárničku s náplastmi a dalšími nezbytnostmi.

16. 5. 2015 21:25:51

Vzala bych borovou vodu – ze sluníčka, vody často červenají oči něco na horečku, alergii. Zbytek bych podle potřeby dokoupila na místě. Přijde mi šílený, tahat půl kufru s lékárničkou, když se nejede nikam do pustiny.

Jana

29. 5. 2015 10:15:57

Na tohle bacha, holky! Třeba v Chorvatsku je spousta léků pro děti na předpis, takže pustina nepustina, tak pokud nechcete s každou maličkostí letět k doktorovi, je lepší mít to s sebou.

31. 5. 2015 0:05:55

U nás jsou nezbytné kapky do nosu, pak něco na utišení kašle na noc, něco na vykašlávání. Pak na horečku, průjem, zvracení. Ale ono taky záleží, kam se chystáte. 

Dáša

Váš komentář