Vyhledat téma:

Autem do Chorvatska s ročním dítětem

21. 5. 2015 10:55:18

Letos se chystáme na dovolenou do Chorvatska s roční dcerkou. Cesta by měla trvat cca 8 hodin a nejspíš bychom jeli přes noc. zajímá mě, jestli máte někdo zkušenosti s cestováním u tak malého prcka. Moc děkuji.

Znedka

21. 5. 2015 16:05:46

My takhle jezdíme a úplně v pohodě. jezdíme i delší trasy než je těch 8 hodin a děti zvládají. Nejdelší úsek máme přes noc a vždycky to komplet prospí. :D

22. 5. 2015 10:10:44

Nas synator cestovani zvlada bez problemu. Prvne jsme ho vytahli asi v roce do Italie cca 1100 km,. Jeli jsme pres noc a prizpusobili pauzy. On vetsinu cesty v pohode prospal.

Jirina

24. 5. 2015 21:25:34

Byli jsme loni v červnu s 11 měsíční dcerkou v Bibione a o měsíc později ještě v Chorvatsku na Makarský a obě cesty přes noc v pohodě. To já to nesla hůř, protože jsem seděla u ní vzadu. :D

Gábina

21. 4. 2015 22:05:02

Přesně takhle jsme jeli loni. Malá měla 11 měsíců a byla to snad nejlepší dovolená! Cesta v pohodě, malá ji celou prospala. Dělali jsme častější pauzy, aby se protáhla, najedla, napila a pak se jelo dál.  Jen co jsme se znova rozjeli, tak hned zase usnula. Pohodaaaa. :)

J.

29. 5. 2015 9:25:33

Vidím to podobně. Čeká nás to letos se dvěma ročníma prckama a vidím to, že prostě pojedeme dokud to půjde se zastávkama na půl hodiny na protažení a když to nepůjde, někde operativně přespíme.

Lída

22. 5. 2015 22:30:24

Nejlepší je si všechno potřebné pro mrně připravit do tašky (pití, jídlo, drobné pamlsky, hračky atd.), kterou budeš mít u sebe v autě, ať nemusíte zastavovat neplánovaně. Ne vždycky je totiž kde. Doporučuji nachystat si suchá trička na převlečení. V autosedačce se děti často potí, tak při každé příležitosti navlíknout suché tričko. S klimatizací opatrně.

Jarka

24. 5. 2015 11:30:12

Podle mě záleží na dítěti. Některý děti proste auta nemusejí, ale je asi fakt, že s takovým prckem by Zdenka cestu neplánovala. My jsme to s jedním dítětem zvládli úplně v pohodě a druhé je pravý opak. 

29. 5. 2015 9:45:59

Kazdy dite je jiny. Ale asi sama vis, jak snasi cestovani. Nase mala zvladla v roce a pul poznavacku po francii (cca 5tis km) a byla zlata, ale ona miluje cestovani do dnes.

Linda

1. 6. 2015 7:20:31

Když měl náš malý rok, byli jsme na dovolené v Albánii. cesta úplně v pohodě. Dělali jsme krmící a přebalovací zastávky, nechali jsme ho se vyblbnout a protáhnout. Stejně většinu času prospal a pokud pojedete v noci, tak nejspíš bude spát celou dobu. :)

L.

1. 6. 2015 7:30:56

S naší holčičkou jsme poprvé jeli krátce po jejích prvních narozeninách a tou dobou byla asi měsíc už v autosedačce 9–18 kg. Měli jsme hodně polohovací a cesta a spaní v pohodě.

Marie

21. 2. 2017 14:36:24

My jsme meli svatbu v chorvatsku a znama jela take s malou v aute a vsechno bylo v pohode, akorat se musi to dite zabavit a bude to dobry nakonec ta cesta utece jako nic

Váš komentář