Vyhledat téma:

Porodnice Fakultní nemocnice Motol

30. 5. 2015 13:25:38

Přeji všem krásný den.

Máte některá z vás zkušenosti z poslední doby z porodnice v Motole? Jak jsou an tom s poskytovanými službami, personálem, jaké je prostředí a jaké jste měly zážitky? Díky moc.

Míša

30. 5. 2015 17:35:31

Byla jsem spokojená, hlavně sestry pro maminky byly fajn. Teď se tam chystám znova. 

Terka

31. 5. 2015 9:25:07

Před 8mi měsíci jsem absolvovala porod právě ve FN Motol a je mi to líto, ale bylo to fakt špatný. Je možné, že to bylo tím počtem rodiček, byl tam fofr, starali se o padesát novorozeňat, ale bylo to vážně šílený. Nejradši bych to celé vrátila zpátky a rodila jinde. Byla jsem prvorodička a podcenila jsem to. Jestli budeš rodit v nejbližší době, tak myslím, že to ještě nebude v tom období náporů a třeba to funguje v normálním chodu dobře.

Oli

31. 5. 2015 12:05:37

Nechci nikoho plašit, ale moje osobní zkušenost z porodu v Motole před půl rokem nebyla nic moc. Porodní sál a porod byl bez problémů a nemůžu si stěžovat, ale to co bylo před porodním sálem a po, moc příjemný nebylo. Určitě to bylo způsobený fofrem a přeplněností, ale já se tam cítila strašně. Než jsem šla na sál, tak jsem všechny ty bolesti trávila po tmě na pokoji na rizikovém oddělení, kde spali 2 holky po císaři. Porodní asistentka se za mnou nepřišla podívat ani jednou sama, vždycky jsem ji musela vyhledat já a pokaždý byla hrozně otrávená, že jí ruším. K ránu jsem měla už příšerný bolesti, tak mi v pět ráno slíbila, že v 6 se na mě přijde podívat doktor a nakonec jsem v osm, tam toho doktora hledala sama, protože nepřišel doktor, ani ta asistentka. Hned potom jsem už jela díkybohu na sál. A šestinedělí – no comment, přišlo mi, že se těm sestrám, ta práce očividně protiví. Takže za mě rozhodně nedoporučuji.

Ája

1. 6. 2015 10:10:56

Bohužel vím, o čem mluvíš, ale nechtěla jsem budoucí maminky strašit. Motol už nikdy!

Jana

31. 5. 2015 21:15:58

Taky jsem se rozhodla rodit v Motole. Čím je termín blíž, tím méně jsem si jistá správností volby. Asi je to vše jen o lidech, ale prý jsou sestry na poporodním oddělení neochotné a jejich chování je neadekvátní. Prosím, nemáte někdo čerstvou zkušenost??? Ať jsem klidnější. Díky!

Ela

1. 6. 2015 9:25:09

Já mám termín za 26 dní, tak potom napíšu, Minulý týden jsem už porodnici navštívila a byli tam velmi milý, i když šlo o falešný poplach.

Ivana

1. 6. 2015 13:30:24

Díky moc! Budu vděčná za každou referenci! :)

Ela

2. 6. 2015 12:00:07

Jinak v poradně jsou podle mého názoru velmi milé sestřičky. Jsem na rizikovém a chodím do poradny skoro od začátku těhotenství a ještě se mi nestalo, že by na mě byl někdo nepříjemný. 

Ivana

2. 6. 2015 14:35:59

Tak to jsem vážně ráda! Měla bych tam jít asi za 14 dní, tak doufám, že jim milé chování vydrží. Jinak držím palce, ať vám vše dobře dopadne!!!!

Ela

1. 6. 2015 10:30:15

Ahoj všem. Já rodila v Motole před měsícem a byla jsem spokojená. Porod jsem měla dobrý, po vyžádání jsem dostala epidurál a malý byl za cca 4,5 hodinky od prvních bolestí na světě. Ohledně oddělení šestinedělí nemám výhrady snad jen jedna dětská sestra bývala fakt protivná, ale to tak bývá, jsou to lidi. Sestřičky pro maminky byly skvělé všechny, vždy velmi ochotné a i upovídané. Pokud bych se rozhodla mít další mimčo tak rozhodně rodím v Motole.

Také jsem měla obavy po tom co jsem tady četla, ale záleží na člověku. Hodně štěstí všem a hlavně pohodový porod.

Aneta

2. 6. 2015 8:15:38

Já tam rodila před 3 lety a mám velice hezké vzpomínky. Porodní personál byl usměvavý a vlídný ačkoliv tam zrovna měly shon - rodila¨jedna maminka za druhou. Horší ovšem byl přesun na 6-ti nedělí, to byl horor. Přístup většiny sester, až na slabé výjimky, byl necitlivý. Proplakala jsem tam první okamžiky, ale zároveň jsem pochopila, že člověk se musí umět ozvat, když se mu něco nelíbí. Teď jsem opět těhotná a určitě kvůli porodnímu profesionálnímu personálu budu rodit v Motole a obrním se na šestinedělí. Teď už si poradím. Hodně štěstí!

Zuzka

5. 11. 2015 15:56:23

Ležela jsem týden na rizikáči a sestřičky byly velice ochotné. Před porodní poradna také naprosto v pohodě a ochota. Porodnici zatím hodnotit nemohu, čeká mě to každým dnem.

Prostředí zatím oproti Podolí hodnotíme lépe to motolské.

Martina

27. 5. 2016 21:05:48

V Motole jsem rodila 2x a byla jsem maximálně spokojená. Za mě bych nerodila jinde. Spis mi přišli nepříjemné sestry na gynekologie v poradne.

27. 5. 2016 21:06:02

V Motole jsem rodila 2x a byla jsem maximálně spokojená. Za mě bych nerodila jinde. Spis mi přišli nepříjemné sestry na gynekologie v poradne.

23. 6. 2016 5:14:39

Já rodila v Motole 14.6.2016, předtím pět dní na rizikovém. Na šestinedělí týden (kvůli kontrole malé). Já jsem to popravdě čekala horší a byla jsem mile překvapena. Jídlo se dalo. Personál v pořádku. Většina byla milý. Doktoři perfektní. Dr u porodu skvělá. Porodní sály jsou moc pěkné. Super. Rizikové je lepší - elektrické postele (na šestinedělí jsou klasiky a chudáci maminy - mě nic nebylo, tak mi to bylo jedno, ale jinak bych asi dost nadávala). Oranžově vymalováno. Ve dvou a teráska k tomu. Na rizikovém si mě nikdo moc nevšímal, třikrát za den na monitor. Vizita bleskovka. Musí se člověk víc ptát. Ale sestry až na jeden slabší kus dobrý.

Na šestinedělí mají šílený fofr, docela je lituju. A i tak byly milé. Jedna je trošku ostřejší, ale dobrý. Zas je tam asi nejzkušenější. Tam pořád někdo chodil, nějaké kontroly. I v noci chodili sestry potichu kouknout, zda je vše v pořádku. Hned po porodu, mě dali na pokoj ve třech, málo místa. In-rooming se mi moc líbil. l

Jinak vše k dispozici. Nemusíte mít nic svého, vše tam na mimi je i normální oblečení. Leda pokud by někomu nevystačili dvoje balení vložek (jediné omezení).

Za mě na tak velkou porodnici spokojenost. Nejde asi srovnávat malou porodnici s touto, kde to je jak na běžícím páse. Ale zas má člověk jistotu, že když se něco semele, jsou tu špičkový odborníci. Pouštěli domů běžně brzo. Holt nával:)

P. S. Wifi 100 Kč je na 25 hodin s platností na měsíc. Myslela jsem si původně, že to chtějí za den - to jsem si říkala, že jsou fakt vydřiduši. Ale není to tak.

Za parkování jsme tam nechali dost peněz, to se mi nelíbilo, ale od 16:00 je to na 3 hodky zdarma a taky jsme zjistili, že se dá parkovat kousek od Motola, jsou tam nějaké baráčky.

13. 2. 2017 21:55:14

Dne 29.9. jsem kolem 2 h ranní přijela s kontrakcemi po 5 minutách, které pokračovaly až do odpoledních hodin. Porod tak byl dlouhý a vyčerpávající, nakonec jsem porodila akutním císařem. Po celou dobu, co jsem měla porodní bolesti, jsem měla úžasnou péči, a to od příjmu, až po po porod a poté i na intenzivní péči, a i na šestinedělí. Chtěla bych tímto poděkovat všem doktorům/kám, sestřičkám a ostatnímu personálu za profesionální chování. Jen díky Vám, jsem celý porod ustála a jen díky Vám teď mám krásného zdravého chlapečka! Obrovské díky patří doktorům a sestřičkám, kteří prováděli císařský řez a šití! Do teď nechápu, jak jste vše, tak rychle zvládli a během cca 5 minut mě přesunuli z porodního pokoje na operační sál a porodili mě! Úžasná spolupráce, prostě nádhera! A co se týká jizvy, jak říká moje gynekoložka je přímo luxusní! Ptala se na jméno doktora, který je za ní zodpovědný, bohužel ho neznám. Proto, pokud daný doktor bude číst tuto recenzi, ať se ozve :-) Příští porod určitě proběhne zase u Vás! Veliké díky za všechno! Ivana

26. 10. 2017 10:26:42

Ráda bych se touto cestou podělila o zkušenost s porodnicí Motol. Před porodem jsem si četla recenze a byla připravená na nepříjemný personál. Ale opak byl pravdou. Od příjmu, kde jsem se hlásila v jednu ráno, přes odborníky na porodním sále až po sestřičky na oddělení šestinedělí 1 jsem se setkala jen s milými a chápavými lidmi, kteří mi byli ochotni zodpovědět jakýkoliv dotaz a v případě potřeby podat pomocnou ruku. Zvláštní poděkování patří sestřičkám na oddělení šestinedělí, kde jak sestřičky gynekologické, tak ty dětské o mě i syna pečovaly nad rámec svých povinností a byly nám k dispozici ve dne v noci. Hospitalizováni jsme byli od 15. do 21.11.2017 a za celou tu dobu nemám důvod k jediné stížnosti ba právě naopak. Tuto porodnici tedy můžu všem maminkám pouze doporučit.

Váš komentář