Vyhledat téma:

Porod u Apolináře v Praze

1. 6. 2015 9:35:12

Ahoj holky. :) Kazdym dnem ocekavame narozeni prvniho potomka. Budeme rodit u Apolinare v Praze a zajima me par veci. Proto prosim vsechny, kdo mohou, napiste mi sem, jak to presne funguje.

1) Jaky porodni sal vybrat?

2) V pripade, ze prijedu otevrena napr. na 3 prsty, bude tam se mnou manzel moct byt uz od zacatku? Nebo ho poslou domu a zavolaji az pozdeji primo na poroc?

Budu rada za vase zkusenosti. Diky.

Irca

1. 6. 2015 10:10:15

Ahoj. Ja se na sal ptala a oni nejspis vedi, kam posilat. Porodni sal c.2 je pry spise pro predcasne porody, protoze maji blizko sebe neonatologii. S partnerem u porodu je to dle meho tak, ze zalezi kolik rodi maminek. Ja rodila na celem sale sama, takze se mnou byl partner celou dobu. Ale kdyz jsem tam byla na pohotovosti, tak se rodilo na vice boxech a tatinkove cekali venku a sli az na samotny porod. 

A.

1. 6. 2015 17:45:47

Ahoj holky. Ja jsem u Apolinare rodila 3×. Dvojka mi byla sympatictejsi, tak jsem si u prvniho zvolila P2. U druheho me poslala dr z ambulance na P1. A ted naposledy me na vratnici poslali na P2. Na P1 je prostor pro pripravu oddelen od zachodu pro ostatni rodicky, takze vice soukromi. Personal na obou skvely, ale oni se stridaji. U druheho jsem na predpokoji byla sama, tak tam manzela na chvilku pustili, kdyz mi privezl tasku, jinak se vola, kdyz jdes na pripravu (jsi otevrena na 4cm).

Marcela

2. 6. 2015 8:20:04

Ja jsem tam rodila 3×. Z toho 2× na 1 a jednou na 2. Tatinek muze byt i drive, pokud neni moc rodicek. Ale spise ceka venku a jde az po priprave. Doporucuji nadstandard pro dve maminky. A pozadat hned pri porodu.

Jana

2. 6. 2015 21:50:31

Ahoj. U Apolináře jsem se narodila já mé mamince a od svých kamarádek jsem na porodnici slyšela jen chválu, To se mi také osobně potvrdilo a porod, personál, prostředí i celkový přístup všech byl super! Rodila jsem první miminko, v plánu máme i další a rozhodně se chystám znova rodit tam. Jinak sály na výběr nedávají co já vím a s tatínky přímo u porodu je to prý tak, že přímo k rodičce pouštějí až po přípravě. 

Petra

3. 6. 2015 10:10:50

Ke tvému názoru a zkušenosti se nemohu jinak než přidat a plně souhlasím!

I.

Váš komentář