Vyhledat téma:

Brzské ranní vstávání - POMOC!!!

10. 5. 2015 10:30:56

Prosím o pomoc. začínám být zoufalá. Můj malý dvouměsíční syn usíná v půl osmé večer, pak se probudí kolem třetí na krmení, ale teď mi začal vstávat už v půl páté ráno a ne a ne potom usnout. Začne sebou házet, nechce ležet, pořád vyhazuje dudlík z pusy a já jsem už úplně mrtvá. je to normální, změní se to nebo jak ho mám uspat? Přes de n mi spí úplně normálně, tak nevím,jestli není přespalý? Díky moc za rady.

Jarka

10. 5. 2015 11:00:30

Má 2 měsíce a budí se je jednou? Buď ráda. Je ještě maličký, ono se to ještě 10× změní.

J.

10. 5. 2015 12:00:16

Určitě se to zase změní! A ne jednou. U nás mladší teď taky začala vstávat kolem 4–5hodiny, takže ti naprosto rozumím.

11. 5. 2015 5:50:12

S tím asi bohužel v tomhle věku nic nenaděláš. Nejlepší bys měla, pokud to jde, se přizpůsobit jeho režimu a jít si večer dříve lehnout, aby si se vyspala. Jinak celkově bych Vaše spaní považovala za nadstandard. :D

Lea

11. 5. 2015 13:25:43

Možná se to změní, možná ne. Jediná rada je chodit spát dřív. Moje malá jako mimčo taky vstávala v 5, ale kolem 4. měsíce se to upravilo a postupně prodlužovala a teď v roce vstává nejdřív v 8. Ale od mojí bývalé sousedky dcera od malinka vstávala mezi 4–5 a vydrželo jí to, až než šla do školy.

27. 5. 2015 14:30:26

Určitě se to změní. Náš Cipísek vstával taky v 5 a teď poslední měsíc vstává ve 4. :D Ale ne, nechci tě strašit, ale radu bohužel nemám. Později dávat spát nepomáhá, to se vzbudil v 1 a chtěl si hrát. Snad jen to přizpůsobit se hold jeho režimu.

I.

Váš komentář