Vyhledat téma:

Legíny v těhotenství ano či ne?

8. 6. 2015 9:40:50

Ahoj všem. 

Začíná mi růst pupek a tím pádem musím řešit oblečení. během prvního těhotenství jsem nosila těhotenské džíny. Byla zima, tak mi to stačilo. Teď mě největší bříško čeká přes léto, takže se zase úplně nechci pařit v silnějších kalhotech. Legíny se mi zdáli jako ideální řešení a daly by se nosit i po porodu. Teď mám bříško ještě malé, takže legíny s gumou jsou v pohoě, ale řeším otázku, co pozdějí až bude břicho velké. Nebude mě ta guma tlačit nebo nemá to nějaký špatný vliv na cokoliv? Poraďte prosím. Díky moc.

Ivana

8. 6. 2015 13:55:42

Ja mela tehotenstvi finis take v lete, nejvic jsem nosila prave tehotensky leginy k tomu nejaky dlouhy tehotensky top a dalsi oblibeny kousek byly samozrejme saty, to uz vubec netlaci nikde nic.

Jarka

8. 6. 2015 13:25:45

Ahoj. Já myslím, že legíny jsou úplně v pohodě, akorát nemám zkušenosti s těmi s úzkou gumou. Třeba v H&M mají i těhotenské se zvýšeným pasem.

L.

9. 6. 2015 5:45:31

Já mám přímo těhotenské legíny z HMka a jsou super. Kamarádka v nich odchodila celé těhotenství a nepoznala bych to na nich. Kvalita super a nikde nic netlačí.

Markéta

9. 6. 2015 9:05:35

Díky holky. Přímo těhotenské legíny jsem měla, ale šlo mi spíš o ty „netěhotenské“, že bych je prostě unosila i potom. 

I.

9. 6. 2015 14:10:09

Já mám netěhotenské. Nosila jsem je pře, v i po těhotenství, ale nemají tu klasickou gumu, jen pružný pas. Z klasické gumy bych umřela, protože jsem na podbřišek v těhotenství hrozně citlivá a vadí mi byť jen mírný tlak a tvrdne mi z toho břicho. Ale to neznamená, že se tojhle bude dít tobě, je to hrozně individuální.

Petra

9. 6. 2015 15:45:04

Ono taky dost záleží, kolik na objemu po obvodu přibereš během těhotenství. Na tohle se mi nejvíc osvědčily delší úpletové šaty. Nosila jsem je v těhotenství i teď po porodu a vypadají pořád stejně. :) 

9. 6. 2015 17:25:21

Díky moc holky za všechny rady.

Ivana

9. 6. 2015 18:30:48

Díky za rady holky, akorát šaty i sukně mám. Řeším prostě jen ty legíny. Jsem škudlil, prostě se mi nechce utrácet 500 za těhotenské legíny, když je budu nosit pár měsíců.

16. 6. 2015 10:50:22

Já koupila prostě jen obyčejné legíny se širším pasem za 199,- kaček v Takku, tak to zkus tam. :)

Klára

18. 6. 2015 9:54:38

Děkuju Kláro. :)

I.

Váš komentář