Vyhledat téma:

Co na nošení dítěte?

4. 6. 2015 7:10:33

Milé dámy, nemáte některé srovnání, co je nejlepší na nošení dítěte cca rok plus? Šátek nebo klasické nosítko či krosna?  S čím máte zkušenosti? Jde mi o nošení dítěte mnou, chlapi toho zvládnou víc a vlavně dítě většinou nenosí tak často. Na jaký účel a co vám po srovnání připadá víc namáhavé – je to nastejno nebo není? Díky všem předem.

Alča

4. 6. 2015 11:15:01

Ahoj. Já mám srovnání všech tří. Pro normální provoz (vycházky a pobíhání po městě) vyhrává šátek. Nosítko jsem využila na celodenní tůry a na zádech. S krosnou mám zkušenost nejmenší  a prakticky ji nevyužíváme. Dostali jsme jí jako dárek.  

Lenka

4. 6. 2015 13:25:25

My máme porovnání šátku a krosny. V obojím jsem nosila i na delší výlety (cca do 10ti kilometrů). V šátku jsem mímo nosila od 4 měsíců do 1,5 roku, pak jsme nastálo vystřídali za krosnu.

Pavlína

4. 6. 2015 14:25:47

Ahoj. Dost často hlídáme děti různého věku a tak sháním nějaké nosítko do kterého bych mohla v případě potřeby dát i předškoláka příští týden mi kamarádka půjčí krosničku budeme mít na starost tříletou holčičku. Raději bych nosítko ale to se mi nedaří rychle sehnat. Kdyby jste některá prodávaly klidně použité dejte vědět. Moc díky.

Zuzka

6. 6. 2015 9:20:48

Jedno bych měla. Dej mi sem mail a nějak se domluvíme. :)

Krista

6. 6. 2015 17:25:23

Tak už jsem sehnala. Ale díky moc. :) Kdyby mi koupené nevyhovovalo, ozvu se.

Zuzka

4. 6. 2015 18:10:44

Ahoj holky. Ono taky záleží, jak je prcek těžký a velý. Já sjme třeba šátek používala jen do roka věku, protože náš otesánek měl v roce 12 kilo a byl celekm velký, takže pak přišlo na řadu na přenášení nosítko. S krosnou zkušenost nemám, vystačili jsme si s nosítkem a ak už ťapkal celkem zdatně sám.

Míša

5. 6. 2015 12:00:20

My jsme používali do 15ti měsíců šátek, potom nosítko a nebyl problém. Šátek jsem nejdřív nosila na břiše, potom nastal přesun vzad a plynule jsme přešli na nosítko a úplná pohoda. 

5. 6. 2015 22:30:11

Nejlepší máš, když si to zařídíš tak, jako známá, té nosil prcka ochotně převážně tatínek. :)))

Ale jinak já mám zkušenost s šátkem, když sme se pohybovali na kratší trasy a ve větší koncentrci lidí třeba při nákupech. Krosničku jsme používali jen na delší výlety když byla dcerka starší (cca rok a půl).

Magda

Váš komentář