Vyhledat téma:

Pláč při návštěvách

22. 6. 2015 11:29:45

Ahoj dámy.

Mám doma 2letého syna, který byl v roce na týden v nemocnici a od té doby nechce chodit nikam na návštěvy. jakmile se někam otevřou dveře a máme někam vejít, najednou přijde strašný hysterický záchvat, drží se mě jak klíště a vůbec ničím ho nemůžu přesvědčit, aby se utišil. S dětmi nemá problém, má je strašně rád, ale k nim na návštěvu nepůjde. Nechce chodit do obchodů, do bazénu, do dětského centra, všude je to stejné. Jediné kam to občas jde, jsou prarodiče, ale občas taky brečí. Už nevím co dělat. Prosím o radu! Máte někdo podobnou zkušenost? Díky

Adéla

22. 6. 2015 11:32:21

Nemůže to být třeba tím, že se bojí, že tam zůstane jako v té nemocnici? Nebyl tam sám?

Iva

22. 6. 2015 11:32:55

Já si taky myslím, že to může být tím ... není to třeba horší u doktora v prostředí nemocnic? 

22. 6. 2015 11:33:57

Naše malá jednu doby nechtěla chodit nikam na návštěvy a v nemocnici nikdy dlouhodobě a sama nebyla. Možná to není nemocnicí, ale jen má takové období.

Klaudie

22. 6. 2015 11:34:58

Holky, v nemocnici jsem byla celou dobu s malým. Nevzdalovala jsem se od něj, jedla jsem na pokoji atd. Trvá to už rok a věřím, že to někdy přejde, ale raději bych to nějak uspíšila, kdyby to šlo.

Adéla

22. 6. 2015 11:35:42

Ahaaaa, tak to bych spíš fakt přisuzovala tomu období. Děti se pořád mění, vyvíjejí a asi to tak teď má. Ono ho to samo přejde. :)

22. 6. 2015 11:37:48

My měli to samé. V nemocnici sice nebyl, ale přesně v tomto věku trpěl na scény kvůli návštěvám. Trvalo to asi od 2,5 roku Myslím, že ho to přejde, našeho to přešlo tak do půl roku.

Zuzka

22. 6. 2015 11:38:38

Pro jistotu bych se asi zeptala doktora, jestli se s tím nesetkal, ale osobně si taky myslím, že ho to přejde samo časem.

Simča

Váš komentář