Vyhledat téma:

Jakou lahvičku na UM?

21. 6. 2015 6:30:03

Zdravím všechny. Jdu si sem pro radu, jestli některá nemá zkušenost. Máme 9 měsíců a vypadá to, že už budeme odstavovat. Mám ale problém s tím, že se mi malý u krmení vzteká a nechce savičku do pusinky. Zkoušela jsem mateřské i umělé mléko po lžičkách a to mi normálně sní, takže s chutí problém nebude. Ale savičku mi do pusinky proste nevezme a u normálního kojeni se už taky vzteká. Jakou lahvičku vaše děti po skončení kojení přijaly? Prosím o konkrétní názvy popř. odkazy. Moc díky. Lena

21. 6. 2015 7:05:07

Co já jsem se dočetla a i si osobně potvrdila, tak kojené děti většinou žádnou měkkou savičku nepřijmou. Vyzkoušej nějaké tvrdé pítko nebo brčko. 

Ela

21. 6. 2015 8:30:35

Tady asi nezbývá, než pomaličku zkoušet, kdyby náhodou nevyšel ani tip od Ely. Nebo zkus sametovou savičku, mám ji pro malou a dobrý, je ten povrch fakt příjemný a podobný kůži, jestli se to vůbec nějak dá porovnat.

Jana

21. 6. 2015 8:50:54

Mě malá nejlépe přijala flašku s brčkem. Teď bez ní nedá ránu a pije z ní všechno, co jen jde. Pořídila jsem v DM drogerii. 

21. 6. 2015 10:15:47

Mě to tvrdé pítko právě jen cucá a nic z toho, Navíc mi sám ještě úplně nesedí. :/

21. 6. 2015 13:55:04

Zkus tu flašku s brčkem a stačí, když nebude úplně ležet, aby byl trošku zvedlej a půjde to.

21. 6. 2015 17:50:21

Kdyby ti nevyšlo nic  z toho, co tu holky psaly, tak zkus od MAMu starter cup. To jejich pítko našroubuj na flašku a uvidíš. U nás to mělo úspěch.

Verča

21. 6. 2015 21:50:15

Ahoj. Mě napadlo, jestli se jenom nejedná o bojkot kojení, o kterém jsem četla. Zkus si zadat do vyhledavače "bojkot kojení" a uvidíš sama, jestli to není tvůj případ. Většinou se maminky mylně domnívají, že se dítě odstavuje, přitom když se bojkot překoná, může se kojit vesele dál.

Iva

22. 6. 2015 6:05:52

Děvčata, moc děkuju všem za rady, snad něco z toho zabere ... Lena

Váš komentář